Bolesność pleców po grypie

Witam, przez 2 tygodnie przechodziłam grypę - katar, kaszel, ból gardła i ogólne osłabienie - trwało to ok 2 tyg. Kiedy się skończyło, przez tydzień czułam się dobrze i znowu coś wróciło, ale tym razem jest to ból po lewej stronie (chyba płuco?), kaszel którego nie mogę odkrztusić i niewysoka temperatura (od 37 do 37,8). Czy mogę spokojnie brać syrop na kaszel i witaminę i poczekać aż przejdzie czy powinnam umówić się do lekarza w związku z już przebytą wcześniej 2tyg. grypą ???

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi odpowiednie badanie kliniczne.