Bolesność pod żebrami a skolioza

Witam chciałabym przedstawić swoją chorobę która trwa już 8 miesięcy żadnej postawionej diagnozy, mam skoliozę i zdaje sobie z tego sprawę ale zaczęło się od silnego bólu w okolicach żeber pani dr robiła usg woreczka i niby widziała jakiś cień jednak poddana zostałam gastroskopii wszystko w porządku, poźniej prywatnie zrobiłam usg woreczka żółciowego u innego lekarza i wtedy nic nie wyszło, mam ciągle bóle w splocie żeber pod mostkiem takie jakby szczypanie obolałe ucisk proszę o poradę

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego nie jestem stwierdzić jednoznacznie co jest przyczyną Pani dolegliwości. Dopiero po przeprowadzzeniu badania mógłbym nakierować Panią i rozpocząć diagnostykę.