Bolesność sutka u mężczyzny

Witam, od kilku tygodni mąż odczuwa kłujący ból lewego sutka. Ponieważ przez 5 m-cy przyjmował IPP po stwierdzonym zapaleniu błony sluzowej żołądka, myśleliśmy, że jest to skutek uboczny - jest opisany w ulotce do leku. Jednak po 2 tygodniach od odstawienia IPP ból "pod sutkiem" nie ustąpił. Nie wiemy co robić, co to może być?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi bez przeprowadzenia badania przedmiotowego stwierdzić jednoznacznie co może być przyczyną bólu sutka i sugeruję kontakt z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania będzie mógł powiedzieć coś więcej lub zlecić badania dodatkowe.