Bolesność tułowia w okolicy lędźwi

Witam Od ok. 5 m-cy odczówam ból z lewej strony tłowia. na samym poczatku bolały mnie plecy na dole w oklicy lędźwi następnie ból przemieszczał sie w górę pleców. Boli mnie tylko z lewej strony. Poczatkowo bolało jakbym miałą zakwasy, ale teraz już sama nie wiem.Lekarz 1-go konatku stwierdził zę to nerwoból i przepisał mi tabletki z wit. B, brałąm je przez tydzień czasu ale nie pomogło nic. Ból jest odczówalny z tyłu pleców z boku i z przodu pod piersią, ostatnio poczułam taki sam ból z prawej

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję wykonać badanie obrazowe kręgosłupa (np. RTG, MRI). Wynik należy skonsultować z ortopedą.