Bolesność wątroby, żeber i nóg a możliwe przyczyny

Mam 39 lat i od miesiecy mam bole watroby ,gniecenie pieczenie.Nasilaja sie po alkocholu!Bole klatki piersiowej,dusznosci, ostre bole zeber i miesni pod zebrami.Bol nog od ponad roku szczegolnie miesnie, sciegna pachwinowe ,posladkowe !Wyczerpanie slabosc!Jestem zalamana uwielbiam ruch i sport! Czuje sie jak bym miala 150 lat.Zrobilam WSZYSTKIE mozliwe badania.Badania krwi ,watroby wszystkie w ok,usg.tomografie,kolonoskopia gastroskopia serce zyly,stawy biodrowe ok,martwi mnie watroba.RATUNKU

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań oraz bezpośredniego badania lekarskiego będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Piotr Pilarski

Warto byłoby po prostu zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego. Dzięki badaniu lekarskiemu będzie można opracować odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam.