Brak apetytu po drożdżycy

Dzien dobry, Mam pytanie zle samopoczucie po drożdżycy mam problem z jedzeniem od 3miesiecu bardzo kiepsko jem zrobilam badania knew ok oprocz bilurubiny calkowitej, ktore jest przekroczona I wynosi 29.9 wczesniej w lipcu I sierpniu tez byla podniesiona.co to znaczy I co zrobic.inne watrobowe sa w normie.prosze o rade.ilona

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli podwyższony jest poziom bilirubiny proszę wykonać USG jamy brzusznej. Brak apetytu może być konsekwencją przebytej drożdżycy jak i schorzeń związanych z podwyższonym poziomem bilirubiny, np. patologii w obrębie pęcherzyka żółciowego.