Brak apetytu przy ząbkowaniu 9-miesięczniaka

Witam.Moj 9 mc syn,niechce jesc.Zabkuje,ida mu dwie gorne jedynki w tym samym czasie.Juz ma 4 zeby.Nic mu niemoge wcisnac,po 2 lyzkach koniec-wije sie i odwraca glowe.A wiem ze jest glodny.Niechce ani moich obiadkow ani kupnych,owoce zje.Moje mleko,mm i nieraz kaszke na gesto.Martwie sie ze to zamalo do prawodlowego rozwoju.Dodam ze w ostatnim mc przybral tylko 140g!Tez szly mu zeby wtedy i niejadl.Wszystko jest blee!Raczkuje juz.Jest dosc pogodny,tylko czasami marudny.Mam sie martwic???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany brak apetytu to najpewniej wynik ząbkowania. Proszę starać się karmić dziecko tym na co ma ochotę. Jeśli brak apetytu będzie się utrzymywał, proszę skonsultować się ze specjalistą pediatrą.