Brak apetytu u 5-latki

witam mam 5 letnia coreczke ktora jest po ciezkich zabiegach operacyjnych mam z nia problem poniewaz moja corka nie chce jesc chodzi do przedszkola i w przedszkolu zjada wszystko a w domu nie czesto tez ma bole brzuszka nie wiem co robic aby zaczela jesc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest wizyta u pediatry oraz wykonanie podstawowych badań.