Brak energii, drażliwość, wzmożony apetyt i bóle głowy

Od pewnego czasu coś jest ze mną nie tak nie wiem czy to depresja czy może co innego mam takie objawy jak:brak energii,drażliwość,nic mi się nie chce,tylko bym spała najlepiej to bym nie wstawała z łóżka,wzmożony apetyt,zmęczenie,częste bóle głowy,spadek zainteresowań współżyciem seksualnym,nie chce mi się wychodzić z domu,nie chęć do życia, tyle chyba wystarczy proszę o pomoc bo już dłużej nie mogę tak żyć.

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
objawy opisane przez Panią objawy wskazują na obniżony nastrój, być może epizod depresyjny. Zachęcam do wizyty u specjalisty - psychologa, psychoterapeuty, lekarza psychiatry. Będzie mogła Pani porozmawiać o tym jak się czuje, jak Pani stan emocjonalny wpływa na różne aspekty Pani życia.
Pozdrawiam