Brak energii i zaburzenia nastroju

prosze o pomoc. Od kilku miesięcy nie mam na nic ochoty, nie mam siły by zyc. Całe dnie moge leżeć w łożku. Nie chce wychodzic z domu. Czasami mam taki "atak" ze moje zycie jest bezsensu, wszyscy dookoła sie spełniają, wyjeżdżają..... Maja druga połówkę. A ja sama jak palec. Rzadko ale tez sie zdarza, ze boje sie wychodzic z domu. Nie byłam jeszcze u zadnego lekarza... bo sie boje. Ale z drugiej strony powoli juz wariuje, to wszystko mnie przytłacza.

Witam,
objawy wskazują na depresję,którą powinna Pani leczyć.Z perspektywy psychoterapeuty zachęcam do podjęcia kontaktu w sposób stacjonarny,ponieważ nie będzie Pani sama,jak obecnie i równocześnie umożliwi Pani sobie dotarcie do żródła przyczyn choroby a następnie w sposób świadomy zmierzy się z tymi zagrożeniami,które powodują lęk ,trzymają w miejscu itp.To też rodzaj pracy z "wewnętrznym krytykiem",z którym bez pomocy specjalisty trudno się rozstać.
W razie możliwości zapraszam do Warszawy.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

Nikt nie może diagnozować Pani trudności bez osobistego badania. Stąd jak najbardziej namawiam na osobistą konsultację np.: w Poradni Leczenia Nerwic czy Poradni Zdrowia Psychicznego - gdzie uzyska Pani stosowną pomoc.