Brak gipsu i wysiłek fizyczny po operacji złamanej kości piętowej

witam mąż ma złamaną kość pietową u nogi miał operacje w Danii, pracuje tam ma zesrubowane czy jakoś tam moje pytanie czy to normalne ,ze nie założyli mu gipsu czy bedzie chodził i czy bedzie mógł pracować fizycznie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku stabilnego zespolenia wewnętrznego nie ma konieczności stosowania unieruchomienia. Po wygojeniu złamania możliwe będzie podjęcie pracy.