Brak miesiączki a wskazania do rozpoczęcia nowego opakowania tabletek antykoncepcyjnych

w maju miesiaczke mialam 21,w czerwcu nie mialam wgl,zrobilam test wyszedl negatywnie czy zaczac nowe opakowanie tabletek anty?

Szanowna Pani!

Zanim zacznie Pani nowe opakowanie tabletek antykoncepcyjnych należy stwierdzić dlaczego nie wystąpiła miesiączka, a następnie ją wywołać i dopiero wtedy rozpocząć kolejne opakowanie tabletek.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka