Brak miesiączki od trzech miesięcy a problemy z hormonami

Mam problemy z miesiączkowaniem. Od 3 miesięcy jej nie posiadam, ale ciąża jest wykluczona, nie zaczęłam jeszcze współżyć, nawet jeśli, to jestem lesbijką. W czym może tkwić problem? Proszę o pilny kontakt, jestem mimowolnie trochę przestraszona. Może jakieś problemy z hormonami? Powinnam zgłosić się do ginekologa?

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani, sama Pani odpowiedziała sobie na pytania. Bez wizyty u ginekologa się nie obejdzie.