Brak ochoty na seks u 40-latki

mam 40 lat nie biore zadnych lekow a zupelnie nie mam ochoty na sex wrecz odraza mnie na sama mysl to trwa juz 2 rok co robic

Dzień dobry!

Przyczyny mogą mieć charakter raczej medyczny (np. zaburzenia hormonalne itp.), raczej psychologiczny (np. cechy osobowości, dotychczasowe doświadczenia seksualne, stan depresyjny itp.), raczej w relacji (więź a partnerem, atmosfera w związku, jakość życia seksualnego) albo łączony.

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa z seksuologiem.

Pozdrawiam!