Brak okresu po odstawieniu antykoncepcji

Mam 30 lat i po 5 latach brania tabletek antykoncepcyjnych odstawiłam je. w listopadzie minie rok jak nie biore tabletek. przez 6 miesiecy nie mialam okresu i dostalam...ale tylko raz i juz drugi miesiac nie mam okresu. nie wie co mam robic bo nie ma mnie w kraju i nie moge sie z moim ginekologiem spotkac i porozmawiac. prosze o pomoc i pozdrawiam

Elżbieta Rhone

Witam,
po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych pierwsze cykle mogą być nieregularne. Jeśli nadal miesiączki będą tak nieregularne należy skontaktować się z lekarzem.