Brak okresu po stosunkach niezabezpieczonych

Witam, powinnam dostac okresu 2 grudnia, do dnia dzisiejszego okres nie przyszedł , lecz dostałam plamień lekkich koloru brazowego , w listopadzie doszło do stosunku bez zabezpieczenia lecz nie doszło do sytuacji wytrysku. 6 dni po planowanym okresie zrobiłam test , negatywny. Powtórzyłam po 10 po planowanym okresie, negatywny. Od tygodnia mam bóle menstruacyjne, lecz bolą mnie na zmianę jajniki . Dziś dostałam plamienia , koloru brązowego. Proszę o pomoc, co może byc tego wszystkiego przyczyną?

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli testy ciążowe były negatywne to najprawdopodobniej nie jest Pani w ciąży. Możliwe, że te bóle to bóle towarzyszące miesiączce. Jeśli jednak nie miną po krwawieniu to należy udać się do lekarza aby to zbadać - mogą być np. objawem zakażenia.