Brak okresu po zakończeniu przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

We wrześniu zakończyłam przyjmowanie pigułek antykoncepcyjnych (skończyłam opakowanie). Po kilku dniach miałam okres, jak zwykle. Teraz powinnam mieć kolejny ale nie mam. Czy to normalne?

Owszem, po zakończeniu długotrwałego stosowania hormonalnej antykoncepcji mogą wystąpić nieregularne miesiączki, jednak aby wykluczyć ciążę lub patologie w zakresie układu rodnego powinna Pani skonsultować się z ginekologiem.