Brak orgazmu i przyjemności podczas stosunku

WITAM SERDECZNIE . MAM 29 LAT MAM 3 DZIECI. MARTWI MNIE TO ŻE NIGDY NIE MIAŁAM ORGAZMU. ZACZYNAM SIĘ TYM MARTWIĆ I TO BARDZO. MAM WRAŻENIE ZE JEST ZE MNĄ COŚ NIE TAK???ZAŁAMUJĘ SIĘ PSYCHICZNIE. PRZE MĘŻEM MIAŁAM TAKŻE INNYCH PARTNERÓW I TEZ ORGAZMU NIGDY NIE OSIĄGNEŁAM. MÓJ MĄŻ MA CZŁONKA 24CM JA JESTEM PO 3 DZIECI PĘKŁAM PO PORODZIE I JUŻ MNIE NIE ZESZYLI. MAM WRAŻENIE ŻE NIE POSIADAM W OGÓLE PUNKT "G" PODCZAS STOSUNKU TAK JAKBYM SIE MOCZYŁA ALE PRZYJEMNOŚCI MI TO NIE SPRAWIA. PROSZĘ O POMOC

Witam,

Proszę koniecznie udać się do LEKARZA seksuologa celem diagnozy. Jeśli zostanie wykluczony problem natury biologicznej (a zwykle tak jest), warto wybrać się do seksuologa terapeuty. Z pewnością nie jest to sytuacja komfortowa, więc warto sobie pomóc.

Pozdrawiam