Brak sił po resekcji jelita grubego

mama jest w 5 dobie po resekcji jelita grubego(1,5cm esicy i 7cm cienkiego)i było wszystko ok nawet się wypróżniła a dziś jest bez siły i zaczęła wymiotować co może być przyczyną proszę o odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to oznaczać komplikacje po operacji, infekcje, efekt uboczny po lekach.. ciężko dokładnie ocenić bez badania.
Pozdrawiam