Brak włosów na pejsach

dlaczego nie rosną mi włosy na pejsach (w okolicach uszu)?? są tam 2 centymetrowe włoski. wygląda to jak bym wygolił sobie 2 trójkąty i po 2 miesiącach odrosły małe włoski. nie wiem co mam robić. jestem w wieku 15 lat i jestem chłopakiem. pytam się dlatego ponieważ mam dłuższe włosy. i co mogę poradzić na ich wypadanie?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam, trudno jest mi się odnieść bez możliwości obejrzenia zmian. Jeśli są one symetryczne to należy brać pod uwagę uwarunkowania genetyczne. W miejscach słabego wzrostu włosów można stosować steryd w płynie. Pozdrawiam