Brązowa wydzielina z pochwy. Co to oznacza?

Cześć, mam 17 lat. Od 3 dni miałam niepokojącą mnie białą wydzielinę z pochwy, dziś zrobiła się lekko brązowawa i nie mam pojęcia, co ona oznacza :( Powinnam dostać okres 20.07.10 - czyli spóźnia mi się. Jakiś miesiąc temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, brałam je przez około półtora miesiąca, więc może to od nich. Proszę o radę, z góry dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witam.

1. Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych może powodować rozregulowanie naturalnego cyklu.
2. Brązowa wydzielina może być początkiem krwawienia miesięcznego.