Brązowe plamienia z pochwy a termin zakończenia miesiączki

Mam 18 lat i pierwszy raz od dwóch dni pojawiła się u mnie bardzo ciemna wydzielina z pochwy, czytałam o tym trochę o tym ale nadal nie wiem co to może być, może jest to spowodowane użyciem tamponów bo używałam ich pierwszy raz, tylko ze okres skończył mi się około 2 tygodnie temu więc nie wiem czy to może być przyczyną. (Jak to ważne to jeszcze nie odbyłam stosunku seksualnego)

Aleksander Ropielewski

Najprawdopodobniej jest to związane z zastosowaniem tamponu, jednak bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie udzielić jedoznacznej odpowiedzi i doradzam kontakt ginekologiem.