Brązowe plamienie we wczesnej ciąży

Witam, jestem we wczesnej ciąży. dziś rano zauwazylam brazowe plamienie. boje się i nie wiem co zrobić. co to może być? czy poroniłam? kiedy zrobić kolejny test?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę pilnie skonsultować się ze swoim gienologiem prowadzącym lub udać się na położniczą izbę przyjęć, konieczne jest badanie lekarskie, jednak takie plamienia w ciąży także mogą się zdarzać bez żadnej patologii.
Pozdrawiam