Brązowe plamy na piersi i między nogami

\Mam brązowe plamy na jednej lewej pierśi ,zachodzącej na brodawkę,oraz między nogami.Byłam u dermatologa ,przepisywał mi maśćie nic nie pomogło. Dermatolog powiedział ,ze nie wie co to jest.?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny zmian, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Jeśli jednak zastosowane maści nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą dermatologiem.

Witam zmiany można skonsultować u lekarza medycyny estetycznej i po konsultacji lekarz dobierze metodę ich spłycenia, lub usunięcia. Najczęściej stosuje się zabiegi laserowe lub peelingi medyczne.