Całkowite wypłukanie kontrastu ze zmiany

Proszę o wyjaśnienie:"Wątroba,trzustka niepowiększone.PŻ,DŻ bez kamicy.DŻ nieposzerzone.Śledziona niepowiększona.W fazie tętniczej wzmocniła się intensywnie okrągła12mm zmiana w środkowym polu śledziony.W fazie miąższowej całkowite wypłukanie kontrastu ze zmiany.Nerka prawa położona niżej niż przeciętnie,dolny biegun wPrawymDoleBiodrowym.Miąższ nerek bez zmian ogniskowych.UKM bez kamicy i zastoju.Nadnercza w normie.Przestrzeń wewnątrz i zaotrzewnowa bez obecności powiększonych węzłów chłonnych."

Taka zmiana w śledzionie sugeruje występowanie zmiany łagodnej typu naczyniaka. Jest to zmiana niewielka, która nie powinna wymagać interwencji tylko obserwacji. Trzeba wynik bezpośrednio skonsultować z lekarzem, który wydał skierowanie na to badanie.