Chęć usunięcia znamienia na wewnętrznej stronie uda

Witam od urodzenia mam znamię typu myszka na wewnętrznej stronie uda jest okrągłe wielkości 5 złotych chciałabym to usunąć ze względów estetycznych nic się z tym nie dzieje ale ciągle to zasłaniam i ciągle mam opalone spodenki potem w stroju kąpielowym wyglądam śmiesznie. Proszę o poradę do kogo mam się z tym udać i czy takie duże znamię usuwa się laserem? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa lub chirurga plastycznego. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.