CIągłe infekcje górnych dróg oddechowych u 22-latka

Witam, zmagam się z ciągłymi infekcjami górnych dróg oddechowych, historia trwa od 2 lat ( średnio na zapalenia gardła, oskrzeli itp choruje 3-8 razy w roku)... Miewam bóle głowy, często problemy z żołądkiem, problemy ze snem, ciagle chodzę zmęczony i senny oraz wieczorem wzrasta mi zawsze temperatura do ok 37,5 i czuje takie ciepło na twarzy a w nocy spada do normalnego poziomu 36,6 Takie wahania temperatury są normalne? Może to infekcja pasożytami?

Witam
Jeżeli ma Pan podstawy by sądzić, że jest to infekcja pasożytami proszę
zrobić stosowne badania. Może być wiele przyczyn Pana dolegliwości ,
np. długotrwały stres, nerwica czy depresja. W takim przypadku zachęcam
do podjęcia psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry!
Polecam koniecznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu i gruntownie przebadać!
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska