Ciągłe odbijanie się i odruch wciąganie powietrza

Mam pytanie moje dziecko mam niepełnosprawne ma 16 lat i problem z odbijaniem niema różnicy czy zje czy nie ciągle mu się odbija ma jeszcze taki odruch ze wciaga powietrze jak by mu brakowało a potem zaraz odbijanie robiłam mu usg wyszło bardzo dobrze a gastroskopia zapalenie błony śluzowej zołądka bieże już 3 m-c polprazol 40 dalej to samo zmienił mu teraz lek debretin 100mg 3x1 dalej to samo już nie wiem co robic czasem się kuli proszę o pomoc bo jestem zrospaczona patrząc na niego

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zaburzenie może mieć podłoże psychosomatyczne. Może warto skonsultować się z psychologiem. Pozdrawiam