Ciągłe podnoszenie się żelaza a nieregularne miesiączki

Witam.Mam problemy z żelazem.Ostatnio miałam ponad 200 zbiłam je do 80 ale teraz już mam ponad 150. Nie jem produktów z tym pierwiastkiem ani nie przyjmuję żadnych suplementów.Jakie mogą być przyczyny ciągłego podnoszenia się żelaza? Dodam ,że moje miesiączki nie są regularne - czy to może być to? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, proponuję udać się do lekarza hepatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.