Ciągłe przemęczenie, krwawienie z dziąseł i bóle pleców

Witam, mam pytanie, ponieważ zaniepokoił mnie mój stan zdrowia i krążąc po Internecie trafiłem na tą stronę. Mianowicie od dłuższego czasu czuję się przemęczony, mam zmęczone stawy, które mimo iż się wysypiam i dużo leżę to nie regenerują się i czuję ciągle to uczucie ciężkości. Dodatkowo z dziąseł od miesiąca dużymi ilościami zaczęła mi lecieć krew, nie tylko podczas szczotkowania i odczuwam czasami bóle pleców w odcinku lędźwiowo - piersiowym. Jakie badania powinienem zrobić i jaki lekarz?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, który skieruje Pana na podstawowe badania, na pewno morfologia, glukoza. Być może źle się Pan odżywia i nie dostarcza do organizmu niezbędnych składników.
Pozdrawiam