Ciągłe zmęczenie i senność u 30-latka

Cześć mam 30 jestem ciągle zmęczony mimo,że spię min 8 godzin mógłbym spać nawet dłużej najgorzej jest rano gdy się obudzę jestem niewyspany i bolą mnie nogi dopiero jak rozchodzę to trochę przejdzie.Nie mam siły na nic,szybko się męczę i pocę.Gdy coś porobię to czuję jak cały drżę.Mam 188cm 105kg wagi.Dodam,że jak się poschylam to odczuwam ból kręgosłupa w ok lędzwiowej czy to może być od kręgosłupa?Czy też na tle nerwicowym?.Badanie neurologiczne nic nie wykazało co mam robić jakie badania.

Dzień Dobry,
Jeżeli odczuwa Pan chroniczne zmęczenie a wyniki badań ogólnych sa w normie - to proszę pomyśleć o psychoterapii. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka