Ciągły ból ucha po operacji guza ślinianki

Przeszlam operacje guza slinianki 23maja.Po operacji wdala mi sie infekcja i bylam przez tydzien na antybiotyku.Do chwili obecnej za uchem mam rane.Na szyji jest zagojone.Ciagle mnie ciagnie i nie powrocilo calkowite czucie ucha.Do chwili obecnej mam ciagly bol ucha taki jakbym miala ciagle zapalenie. Czy to wszystko sa normalne objawy gojenia sie w srodku rany czy powinnam sie zaczac niepokoic. dziekuje

Niestety ta okolica goi się bardzo długo. Szczególnie długo pozostaje uczucie ciągnięcia. Niedoczulica może pozostać na zawsze. Ból w tym momencie nie jest całkiem normalnym objawem. Proszę wrócić do lekarza.