Ciąża jajnikowa u 41-letniej kobiety

Nurtuje mnie określenie na wypisie szpitalnym ciąża jajnikowa a lekarz powiedział mi o tzw pustym jaju czy te określenia o tym samym znaczeniu?A na wyniku dodano mocne działania gestagenowe podejrzenie ciąży pozamacicznej czy tzn że byłam w ciąży pozamacicznej?

Lek. Tomasz Budlewski

Mogło być np. tak iż przyjęto uwidoczniony pęcherzyk jako pusty, ale nie wykluczony ciąży pozamacicznej., Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.