Ciąża umiejscowiona w szyjce macicy

własnie wróciłam od ginekologa to 5 tydzień ciąży ale umiejscowiony w szyjce macicy,lekarz kazał przyjsc za tydzień nic mi nie wyjasnił, czy mam szanse aby zarode przesunoł sie do macicy, nie dał mi zadnych lekow
KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety ale nie ma możliwości aby już zagnieżdżony zarodek ''przeniósł się'' w inne miejsce macicy. Obecna sytuacja nie rokuje dobrze dla powodzenia tej ciąży ponieważ lokalizacja w jakiej zaimplantował się zarodek jest nieodpowiednia. Lekarz najprawdopodobniej niewypisując leków przyjął pozycję wyczekującą zgodną zresztą z wytycznymi postępowania w takich przypadkach.