Clostilbegyt a opóźnienie miesiączki

Witam. 3 dni temu powinnam dostać okres. Dodam, że to mój drugi cykl z przyjmowanym clostilbegytem. Miesiączkę powinnam dostać 17 kwietnia i czuję objawy, jakby miała się pojawić. Obolałe piersi, wrażliwe sutki, bóle w podbrzuszu. Wykonałam dziś test, jednak wyszedł negatywny. Od stycznia staramy się z mężem o dziecko. Współżyliśmy w 4 na 5 dni po zakończeniu przyjmowania 5 dniowej dawki leku. Czy możliwe, że pomimo negatywnego wyniku testu, jednak zaszłam w ciążę?

Piotr Pilarski

Mało prawdopodobne jeśli wykonała Pani test 14 dni po stosunku jednak dla pewności jeśli jeszcze okres nie nadszedł sugeruję wykonać pomiar bhcg w laboratorium.

Pozdrawiam.