Co jest powodem bólu pachwiny i podbrzusza?
Od kilku dni męczą mnie bóle w okolicy prawego podbrzusza i pachwiny. Jest to ból kłujący, trwa kilka sekund. Pojawia się co kilka minut, czasem godzin. W ostatnich miesiącach wykonała szereg badań z powodu podobnych dolegliwości w jamie brzusznej i pod żebrami. Usg, gastroskopia, tk, morfologia w normie. Kolonoskopia wykazała jedynie pętle alfa esicy. Czy kłucie w okolicy pachwiny może być czymś poważnym, czy raczej to wynik stresu i nerwów? Lekarz wszystko tłumaczy zaburzeniami czynnościowymi.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?
Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.
Dzień dobry. Lekarz nie widzi przyczyn po stronie medycznej, ale czy udzielił Pani informację na temat ewentualnego szukania przyczyn w obszarze funkcjonowania psychologicznego? Myślę, że bardzo ważne jest, by udała się Pani do specjalisty z tego zakresu celem przeprowadzenia diagnostyki i ustalenia możliwych oddziaływań terapeutycznych. Opisane przez Panią objawy mogą być spowodowane nagromadzonym stresem i warto byłoby wypracować konieczne umiejętności radzenia sobie z nim. Pozdrawiam.