Co jest powodem bólu pod piersiami po zjedzeniu wędzonych, tłustych potraw?
mam bóle po prawej stronie i pod piersią po posiłku wędzonych,tustych ostrych i kwasnych, OBJAWY-odbijanie,kał odbarwiony gazy,swędzenie dziwny posmak w ustach zaczeło się po piciu soku z kapusty ,równoczesnie zażywałam atybiotyki.mam torbiele na wątrobie 5,i 18mm usunięty woreczek żółciowy jestem po żółtaczce wszszepiennej .Badania są w normie tomograf nic nie wykazał

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Pani objawy wskazują na kamicę przewodową - zaleganie kamieni żółciowych w drogach żółciowych. Sugeruję wizytę u gastrologa. Pozdrawiam!