Co jest powodem bólu pomiędzy pochwą a odbytem?

Witam serdecznie Czy pomiędzy pochwą a odbytem coś się znajduje ? Jak dotkne palcem czuje taką jakby górke , nie boli ani nic tylko poprostu jest , nie wiem czy mam sie martwić , byćmoże nie znam za dobrze budowy anatomicznej wlasnego ciała , może tak poprostu jest ale jednak chcialbym się upewnić Bardzo prosze o pomoc bo trochę panikuje :( Mam 24 lata

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć