Co jest powodem bólu skroni, głowy i oczodołów?

Dzień dobry, Od miesiąca boli mnie głowa- skronie i oczodoły-mr, tk i eeg czyste. Bólowi towarzyszy uczucie rozpierania i gniecenia, które nie mija po zażyciu tabletek przeciwbólowych. Dodatkowo mam uczucie ciągłego głodu, jakby niepracujący zoladek oraz luźne stolce. Przez pierwsze tygodnie: zaburzenia równowagi, silne osłabienie, światłowstręt, nadwrażliwość na zapachy i dźwięk, wymioty oraz dreszcze przy braku gorączki. Dziękuje i pozdrawiam

Witam!
Należy poważnie się zastanowić nad podłożem nerwicowym zgłaszanych przez Panią dolegliwości. Proponuję skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego lub gabinetem świadczącym tego typu usługi komercyjne, zdiagnozują i zaproponują odpowiednie postępowanie. Typowa dla napięciowego bólu słowy jest słaba reaktywność na typowe leki p/bólowe. Dużo lepszy skutek przeciwbólowy, w tych sytuacjach, daje leczenie niektórymi lekami przeciwdepresyjnymi. Do tego odpowiednia psychoterapia.
Powodzenia
W. Łuczkowski.