Co jest powodem dużej ilości krwi po zastosowaniu tabletki?

Wczoraj miałam dostać okres. Dostałam taki lekki, jak zawsze. Zazylam pierwsza tabletke i przestałam krwawic. Dziś nad ranem obudziłam się z dużą ilością krwi. Ogółem cały dzień leci mi dużo krwi. To normalne? Lub czy dopiero dziś powinnam zazyc 1 tabletka? Dodam że mój okres zawsze tak wygląda. 1 dzień jest skapy a 2 i 3 leci bardzo dużo krwi. Czy wszystko jest dobrze? Tabletka pierwsza wzięta prawidłowo?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć