Co jest powodem nagłej utraty wagi?

Witam. Mam 22 lata i od jakiegoś czasu (tj. 3-4 miesięcy) mój stan zdrowia diametralnie się pogorszył. Dodam że moja waga aktualnie wynosi 47kg przy wzroście 170cm i nadal chudnę. Pojawiły się też mdłości, bóle żołądka, zmniejszony apetyt (szybko czuje się syta), zawroty głowy, bóle głowy, zaparcia, rozwolnienie, a nawet bóle w klatce piersiowej. Aktualnie wyglądam jak anorektyczka, jest mi ciągle słabo i czuje się wycieńczona. Zdarzały się omdlewania. Dodam, że niedługo będę miała badania.

Witam!
Poradnia Zdrowia Psychicznego lub Poradnia Zaburzeń Popędowych (Odżywiania), badania testowe, profil osobowości, poziomu lęku, podatności na sugestię. Nie można wykluczyć jadłowstrętu i innych zaburzeń popędowych. Z Pani pomocą powinni sobie poradzić!
Powodzenia
W. Łuczkowski.