Co jest powodem widocznych żyła na ciele u 18-latka?

Witam. Mam 18 lat, od kilku dni na moim ciele zauważyłam bardzo dużo widocznych żył. Najwięcej na nogach, rękach i piersiach. Nie dość, że wygląda to bardzo nieestetycznie, jak również te miejsca mnie bolą. Jaka może być tego przyczyna? Co powinnam zrobić, aby to zniknęło? Zbliża się lato, a ja muszę zakrywac cialo...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć