Co jest powodem zaburzenia pamięci i czy to początek Alzheimera?

Mam problem.od kilku miesięcy zauważyłam że mam trudności w przypomnieniu sobie co robiłam np będąc na zakupach nie mogłam przypomnieć sobie w którym sklepie kupiłam torbę na prezent. OD czasu minęło może pół godz.Albo nie mogłam przypomnieć sobie że 3 tyg temu szyłam firanki dla syna. Jestem załamana tą sytuacja.Czy to początki Alzheimera. Choruje na niedoczynność tarczycy.

Dzień dobry,

zaburzenia pamięci mogą być powodowane przez różne przyczyny. Proszę się zgłosić do lekarza rodzinnego z danym problemem.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga