Co jest powodem zatkanej dziurki w nosie i uczucia dyskomfortu w oku?

Witam. Od pewnego czasu mam zatkany lewa dziurkę w nosie lecz kataru brak. Odczuwam też dyskomfort w wewnętrznym kąciku oka. To 'mięsko' jest jakby powiększone. Co to może być?

Lek. Michał Lenard

Przyczyną może być zatkany przewód nosowo - łzowy. Sugeruję wizytę u okulisty, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!