Co jest powodem złego samopoczucia i wybroczyn na stopach oraz jakie badania wykonać?

Witam od ponad miesiąca zmagam się z ze stanem złego samopoczucia. Dolegliwości jakie mnie martwią to wybroczyny na stopach, rano temperatura ciała w okolicach 36 C. W morfologii wyszedł cholesterol 205 i wapń 10.05 pozostałe wartości w przedziale referencyjnym. USG jamy brzusznej i rtg klatki piersiowej nie wykazało żadnych chorób.. nie wiem co tu więcej badań?

Lek. Tomasz Budlewski

jakie normy wapnia? jaki poziom witaminy d3? czy wybroczyny zostały potwierdzone przez lekarza? jaki poziom płytek krwi?