Co mam robić z tymi zawrotami i uciskiem głowy?

Witam, od paru miesięcy występują u mnie zawroty i ucisk głowy, mrowienie dłoni, drgania mięśni, częste kłucia w lewej stronie klatki pod żebrami,bóleców, uczucie pełności w nadbrzusza oraz uczucie duszności, bóle mięśni.. renonans głowy ok, laryngologiczne ok, EKG ok. Neurolog kieruje do psychiatry, lekarz rodzinny przypisuje wszystko do Hashimoto i niedoczynności tarczycy.. co robić ?

Witam! Przy prawidłowych wynikach badań pracownianych, zmienności lokalizacji i charakteru dolegliwości, opisane przez Panią objawy najbardziej pasują do zaburzeń nerwicowych. Rzeczywiście lekarz psychiatra powinien sobie z tym najlepiej poradzić, szczególnie jeśli "nie zapomni" o psychoterapii. Psychoterapia z ew. wsparciem lekami z grupy SSRI lub SNRI. Powodzenia W. Łuczkowski.