Co mam zrobić z takimi zawrotami głowy?

Dzień dobry. Od dłuższego czasu mam silne zawroty głowy, przy czym czuję jakbym traciła na chwilę władzę w kończynach, jest mi ciężko ustać na nogach a każdy ruch głową powoduje zaburzenia widzenia , mam mroczki przed oczami, mam skierowanie na badanie błędnika ale niestety czas oczekiwania na to badanie wynosi miesiąc. Co zrobić w sytuacji jeśli z dnia na dzień jest coraz gorzej ? Czy jest sens jechać na SOR . Nie mam nudności, nie boli mnie przy tym głowa. Dziękuję za poradę

Witam! Bez odpowiednich badań nie można wykluczyć lub potwierdzić przyczynę tych dolegliwości. To wcale nie musi być przyczyna laryngologiczna, u osób młodych, do których Pani należy, bardzo częstą przyczyną opisanych wcześniej objawów bywają dolegliwości nerwicowe. Jeżeli terminy przyjęć są zbyt odległe, to można skorzystać z gabinetów prywatnych. Powodzenia W. Łuczkowski.