Co mogą oznaczać kłucia z prawej strony brzucha po usunięciu woreczka robaczkoweo?

Dzień Dobry. 2 lata temu miałam usuwany wyrostek robaczkowy i do tej pory miewam od czasu do czasu kłucia z prawej strony brzucha tam gdzie miała usuwany wyrostek. Co to może być?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Może to być związane chociażby z pojawieniem się zrostów. Myślę jednak,że warto o tym wspomnieć lekarzowi rodzinnemu w trakcie najbliższej wizyty aby wykluczyć inne przyczyny.