Co mogą oznaczać przelewania w brzuchu i bóle głowy?

witam mam pewien problem od 3 miesiecy zaczolo to sie tak ze mialem jak by atak serca bul w plecahc i zawroty glowy jak i czulem jak bym mial gula w gardle problem z odychaniem zimny pot trafilem do szpitala zrobiono mi morfologie ekg serca pozniej po jakims czasie zaczolem miec problem z zalondkiem bulgotanie przelewanialnie nie mam e zaparcia czasem rozwolnienie zrobiono mi gastroskopie ktora nic nie wykazala stacilem na wadze 8 kg w 4 miesiace bo malo jadlem odrzucilem slodycze tuste zeczy bo sie balem cos zjesc teraz aktualnie nie mam zadnych buli ale czasem mam to dziwne przelewanie w brzuchu jakie badania jeszzcze musze wykonac i co to moze byc mam bardzo duzy stres wszystkim sie przejmuje jestem nerwowy mam 27 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić sie do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć