Co mogą oznaczać takie wyniki i bóle stawów?

Prośba analizę badań. Ze wzgledu na insulinoopornosc zazywam metroformax o przed.uwalnianiu 500mg 2xna dobę. Od 3miesięcy męczę się z bólem stawu skroniowo-żuchwowego,byłam leczona 2antybiotykami (Duomox i Bioracef), ból nie minął,zrobiłam badania, ktore jeszcze bardziej mnie zaniepokoiły: Przeciwciała przeciwjądrowe ana :miano :1:80, typ swiecenia plamisty, czynik rf w normie, podobnie aso, morfologia norma,ale żelazo obniżone-30 ,ob-30,crp14,5(nor.10)co mogą oznaczac takie wyniki i ból stawu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza reumatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.